Groningen

Volledige naam: Groninger Albertiaanse Golf Vereniging “Pitch”

Afkorting: GAGV Pitch

Stad: Groningen

Opgericht: 14 februari 2005

Ledenaantal: 91

Homecourse: Golfclub Holthuizen

Omschrijving:

Bij Pitch kan je voor een studententarief je Handicap 54 halen, je golfspel verbeteren en 9 of 18 holes lopen. Ook kan je als lid gebruik maken van de overdekte driving range en de 9 holes par-3 baan. Naast de maandelijkse toernooien worden er ook borrels georganiseerd, die zowel voor leden als niet-leden toegankelijk zijn. Ons grootste evenement is de ANWB Pitch Open op zaterdag 26 mei 2018.

Bestuur

Voorzitter:   Dirk Lutke Veldhuis voorzitter@gagv-pitch.nl

Secretaris: Pieter Boekema secretaris@gagv-pitch.nl

Penningmeester: Martin Nijboer penningmeester@gagv-pitch.nl

Bedrijfscontacten: Bart Oude Avenhuis bedrijfscontacten@gagv-pitch.nl

Activiteiten: Victor Piana activiteiten@gagv-pitch.nl

Extern: Floris Kamerbeek extern@gagv-pitch.nl

Aangeboden Lidmaatschappen:

Regulier lidmaatschap € 65,00

Oud-lidmaatschap € 15,00

Contactinformatie:

Email:    secretaris@gagv-pitch.nl

Site:     www.gagv-pitch.nl